Alternative flash content

Requirements

  • Jan Paweł II
  • Szlachetna paczka
  • image
  • projekt1
  • image
  • 1940
  • projekt2
  • image
  • Bezpieczna szkoła
  • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
  • Nasz Partner
  • projekt unijny

Licznik odwiedzin

012491404
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
6293
7748
72857
12361656
208255
310180
12491404

nauczycielskie dyżury

 

lp. Imię i nazwisko dzień dyżuru godzina dyżuru miejsce dyżuru
1 Behrendt Małgorzata (BM)  czwartek  14:40 - 15:20  
2 Biniaś-Karabasz Karolina (JR)  czwartek  10:00 - 10:45  sala 024
3 Błaszczyk Agnieszka (AB) wtorek 10.45-11.30 pokój nauczycielski
4 Braun Józefa (JB)  poniedziałek 12:55 - 13:40  pokój nauczycielski
5 Chabecka Joanna (CA) piątek 9.50 - 10.35 pokój nauczycielski
6 Chrostowski Marcin (CM) wtorek 10.45-11.30 pokój nauczycielski
7 Czarycka Julita (CZ) czwartek 10.45-11.30 pokój nauczycielski
8 Dolata Krzysztof (DK) poniedziałek 12:55 - 13:40 pokój nauczycielski
9 Drajkoper Anna (AD) środa 15:30-16:00 s. 004
10 Duszyńska Ewa (ED) poniedziałek 10.45-11.30 pokój nauczycielski
11 Dybowska Aneta (DA)   nauczyciel na zwolnieniu lekarskim  
12 Dziarnowska Agnieszka (Dz) poniedziałek 9.50-10.35 s.107
13 Ejankowska Joanna (FJ) poniedziałek 11:45-12:15 s.025
14 Gołąb Rita (RG) - 2 czwartek 8.55-9.40 s.027
15 Grubich-Łysakowska Alicja (ŁA) czwartek 11.30-12.30 s.005
16 Grzelka Anna (gA) czwartek 11.50-12.35 pokój naucz.
17 Grzelka Mirosława (MG) wtorek 9.00-9.30  
18 Grzeszczak Marta (Gr)  środa 10:40 - 11:40 pokój nauczycielski 
19 Grzywacz Urszula (UG) środa 14:45 - 15:30 s.111
20 Hernacka Joanna (JH) wtorek 12 50 - 13 40 pokój naucz.
21 Izdebski Andrzej (AI)  wtorek 21:00 - 21:25 sala gimnastyczna
22 Jankowska-Wudniak Julia (JJ) wtorek 11.30-12.00 sala 108
23 Kamińska-Siekierska Emilia (EK) środa 12.00-12.30 sala 110
24 Kapusta Iwona (IK) środa 16.00 - 17.00 s.207
25 Karwowska Julita (JK)      
26 Kędzierska Barbara (Bs) wtorek 13.00-13.45 s. 022
27 Kimpel Aleksandra (Ki)  czwartek 12:55 - 13:40 pokój nauczycielski 
28 Szymańska-Kocińska Barbara      
29 Kowal Joanna (KO) czwartek 11:30- 12:15 pokój nauczycielski
30 Księżniakiewicz Piotr (KĘ) wtorek 9.50-1035 pokój nauczycielski
31 Leman-Błajda Anna (AL) środa 12:55-13:40 pokój nauczycielski
32 Leśniak Paulina (PL) środa 10:45-11:30 pokój nauczycielski
33 Łuczak Patrycja (NŁ) piątek 10;45 - 11:30 pokój nauczycielski
34 Machnio Alicja (MH) Środa 8.55-9.40 109
35 Maciejewska Natalia (MM) Czwartek 16.00-17.00 207
36 Makowska Daria (dM) Środa 8.00 - 8.45 pokój nauczycielski
37 Masłek Patrycja (PM) piątek 9.50-10.35 sala gimnastyczna
38 Matuszczak Roman (RM) wtorek 11:50 - 12:35 212 A
39 Melentin-Bojanowska Izabela (IM) poniedziałek 12.55-13.40 s. 102A
40 Michota Dorota (MI)  czwartek  11.50-12.35  
41 Mielcarz-Wiatr Ewelina (MW) poniedziałek 11:50 - 12:35  
42 Miklas Anna (AM) środa 10.45 do 11.30 sala gim
43 Mync-Sandak Dominika wtorek 10:40 - 11:10 s025
44 Należyta Dominika (DN) czwartek 11.50- 12.35 s. 004
45 Nowak Przemysław (PN) poniedziałek 12.55-13.40 pokój nauczycielski
46 Pietrzykowska Ewa (EP) piątek 14:45-15:30 s.022
47 Pindel-Ratajczak Aneta (AP) piątek 13:50-14:35 pokój nauczycielski
48 Pyrzyk Bernard (RW)      
49 Rak Natalia (NB)      
50 Semrau Izabela (IS) wtorek 10.45 - 11.30 pokój nauczycielski
51 Sergot Grzegorz (GS)      
52 Siewert-Mieruszewska Katarzyna (KS)      
53 Ślęzak Milena (GM) środa 8.55-9.30 sala 111
54 Śmigiel Anna (AŚ) wtorek 15.30 - 16.15 sala 112
55 Sochaczewska Marta (mS)      
56 Spica Aleksandra (AS)  czwartek 10:35 - 11:20  pokój nauczycielski
57 Stanowska-Bajlak Renata (RS) czwartek 11.50 - 12.35 pokój nauczycielski
58 Suwała Sylwia (SS) - 2 czwartek 16:00 - 17:30 p. 208
59 Szarafińska-Kamińska Anna (Sz) środa 13.50-14.35 pokój nauczycielski
60 Szpera Agnieszka (SA) Czwartek 11.00-11.30 harcówka
61 Szulc Edyta (SE) Czwartek 9:50 - 10:35 pokój nauczycielski
62 Tkaczyk-Struk Kamila (Tk) wtorek 10.45-11.30 pokój nauczycielski
63 Tobolska Marzena (MT)      
64 Topczewska Bożena (TP) wtorek 13:50 - 14:35 pokój nauczycielski
65 Turowska Emilia (TE) wtorek 9.50- 10.35 pokój nauczycielski
66 Wamka Justyna (WJ) środa 8.55 - 9.40 pokój nauczycielski
67 Waszczuk Sabina (wS)  piątek 10:45 - 11:30  sala 301
68 Wiczyńska Ewa (EW)  czwartek  13:50 - 14:35  pokój nauczycielski
69 Wierzchoń Iwona (IW) czwartek 11:50 - 12:35 pokój nauczycielski
70 Wiśniewska Izabela (WI) czwartek 10.45 - 11.30 pokój nauczycielski
71 Wiśniewska-Nowak Jolanta (JW) poniedziałek 13.50 - 14.30 sala gimnastyczna
72 Zatoń Bożena (BZ) środa 12.55- 13.40 s. 107
73 Ziółkowska Beata (Zi) czwartek 8:55-9:30 209
74 Ziółkowski Waldemar (Wz) Środa 10.35 - 11.30 biblioteka
75 Żejmo-Głowacka Agata (zA) czwartek 9 50-10 35 pokój nauczycielski