• image
 • image
 • image
 • Jan Paweł II
 • projekt2
 • Bezpieczna szkoła
 • 1940
 • Rodzina szkół im. Jana Pawła II
 • projekt unijny
 • Szlachetna paczka
 • Nasz Partner
 • projekt1

Licznik odwiedzin

013928897
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Od początku
13321
5840
64115
13802471
100609
302295
13928897

Zerówka

 

Co słychać w oddziałach przedszkolnych?


 

Co się działo w zerówkach w I półroczu?

Działo się dużo i chcemy się tym podzielić.


1. 28.10.2015 wyjechaliśmy na wycieczkę do Kids Play. Jak widać na zdjęciach świetnie się tam bawiliśmy.

 
 


2. 25.11.2015 Obchodziliśmy "Dzień Pluszowego Misia" we współpracy z Panią Lidią Nawrotek- szkolną bibliotekarką

 
 3. 26.11.2015 odwiedziły nas uczennice z zaprzyjaźnionego gimnazjum pod opieką nauczycielki Pani Łukaszewskiej i uczyły dzieci zasad pierwszej pomocy

 
 4.  30.11.2015 Świetnie się bawiliśmy poprzebierani w dniu " Postaci z bajek". Dzieci z obu zerówek prezentowały się sobie nawzajem, wspólnie tańczyliśmy, uczestniczyliśmy w konkursach.


5. Cyklicznie co czwartek przychodzi do dzieci Dziadek Aleksander, który czyta dzieciom książki, opowiada o przyrodzie, dzieli się swoimi doświadczeniami.

 
 6. Tak spędzamy czas przy zabawie.

 

 
 

 


 

 "Dzień Babci i Dziadka w zerówce"

Dnia 29.01.2015r gościliśmy Babcie i Dziadków dzieci z klasy 0A z okazji ich święta. Dzieci w wierszach, piosenkach i tańcu wyraziły swoją miłość i wdzięczność za troskę i opiekę.


Dziękujemy Dziadkom za przybycie i dobry humor na uroczystości.
wychowawca Janina Tomicka

 

 


 

 

Dnia 16 grudnia 2014 w sali GCK w Łochowie odbyły się piękne jasełka bożonarodzeniowe w wykonaniu dzieci z grupy 0"A", które głęboko zapisały się w pamięci i sercach dzieci i ich rodziców.

Na koniec dzieci życzyły rodzicom: "Zdrowia, szczęścia i miłości. Niech Bóg w waszych sercach gości."

Opiekunowie grupy

Janina Tomicka

Karolina Kosińska

 


 

 Jesienny występ przedszkolaków.

      


 7. 11. 2014r dzieci z grupy 0A wraz z Paniami Elą i Karoliną, przygotowały przedstawienie "Jesień dary niesie" i zaprosiły na swój występ uczniów klas 0-3 Szkoły Postawowej. Jesienna scenografia, muzyka, śpiew i piękne stroje dzieci występujących wzbudziły duże zainteresowanie widzów, mali aktorzy zostali nagrodzeni brawami.


 Wychowawca klasy 0A , Janina Tomicka

 


 

Dnia 06.11.2014 grupa zerówki OA zaprosiła rodziców i gości na jesienne spotkanie, na którym dzieci grały na instrumentach, tańczyły i śpiewały jesienne piosenki.

Dzieci przebrane za postacie zwierząt, liści, grzybów, Panią Jesień oraz Jesienną Wróżkę wystąpiły w przedstawieniu pt: "Jesień dary niesie" a następnie składały treść przyrzeczenia oraz otrzymały pamiątkowe dyplomy i słodki upominek.


Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie spotkania. Wychowawca P. Ela i osoba wspierająca P. Karolina.


 

 PASOWANIE KRASNOLUDKÓW

W październiku odbyła się uroczystość ważna dla wychowanków i rodziców oddziału przedszkolnego.  Jesienne pasowanie na ucznia. Krasnoludki przedstawiły zaproszonym gościom program artystyczny i z przejęciem przyrzekały, że będą się pilnie i grzecznie uczyły. Poczęstunek, smaczne ciasta i owoce przynieśli rodzice, którym za zaangażowanie i pomoc serdecznie dziękujemy.


Agnieszka Szpera


 

Dnia 23 października 2014 grupa 0A z opiekunami udała się do Białych Błot na salę zabaw dla dzieci "Wikolandia". Oprócz dobrego humoru dzieciom towarzyszyła ciekawość z powodu podróży autobusem podmiejskim linii 92. Każdy mógł skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych na sali zabaw oraz ozdobić twarz kolorowymi malowidłami. Dzieci z uśmiechem na twarzy wrócił do Przedszkola tworząc zintegrowaną grupę.


Wychowawca janina Tomicka i opiekun Karolina Kosińska

 


 

" Na pirackiej łajbie".
Dzieci ze szkolnych zerówek oraz Tęczowego Przedszkola bawiły się w tłusty czwartek na "Pirackiej Łajbie". Zabawę karnawałową dla najmłodszych prowadził zespół "Magma" z Torunia. Wybrano królowe i królów balu, którymi zostały wszystkie dziewczynki i wszyscy chłopcy. Zabawa była super i mamy nadzieję, że powtórzymy ją w pszyszłym roku.
Dziękujemy wszystkim mamom, które pomagały podczas balu.


Panie z zerówek.

 


 

" Święto Babci i Dziadka w klasie 0 A"

"Kochamy nasze babcie i dziadków też kochamy
W dniu Babci oraz Dziadka życzenia Wam składamy..."

 


Dnia 24 stycznia 2014r zaprosiliśmy naszych dostojnych gości do GOK w Łochowie aby ich serdecznie ugościć i żeby mogli wspólnie z wnukami uczestniczyć w wesołych zabawach. Dzieci zatańczyły, zaśpiewały i recytowały wierszyki. Dziadkowie byli szczęśliwi i dziękowali nam za spotkanie.


Serdecznie dziękujemy paniom Hannie Frydryszek i Renacie Matuszak za przychylność w wykorzystaniu sali widowiskowej w tym dniu.
wychowawca Janina Tomicka


 

"Do szopy hej pasterze!"

Tak śpiewały dzieci z Oddziału Zerowego dnia 17.12.2013r.Jasełka Bożonarodzeniowe odbyły w GCK w Łochowie w piękniej baśniowej scenerii i dostarczyły wielu przeżyć rodzicom i gościom, którzy licznie przybyli w przedświateczne popołudnie. Ogromną radość sprawiły dzieciom odwiedziny Św. Mikołaja, który przybył z prezentami.

Serdecznie dziękuję wszystkim rodzicom za przygotowanie poczęstunku i przebrań dla dzieci, a przede wszystkim: Pani Agnieszce Krasińskiej, Pani Elżbiecie Rodhe oraz Panu Tomaszowi Przywitowskiemu za pomoc w organizacji imprezy bożonarodzeniowej i zaangażowanie.

Wychowawca: Janina Tomicka

 Dzieci z zerówek B, C, i D wspomogły zwierzęta z bydgoskiego schroniska przekazując zebraną karmę, ciepłe koce oraz zabawki, by ułatwić kotkom i pieskom przetrwanie trudnego okresu jakim jest dla nich zima. Dziekujemy dzieciom, rodzicom i paniom z grup C i D za okazane serce.


Organizatorki: Julita Karwowska i Grażyna Janik


 

Dzieci z grupy Biedronek ("0"B) zostały pasowane na uczniów zerówki, podczas obchodów "Święta Jesieni".


Panie Julita i Grażyna


 

Tak wyglądaliśmy podczas dnia "Postaci z bajek".Grupa Biedronek
oraz panie Julita i Grażyna

 


 

Dzień Pluszowego Misia w klasie 0C

26.11.2013 roku grupa  „Krasnale” świętowała „Dzień Pluszowego Misia” wspólnie z przedszkolakami z „Tęczowego Przedszkola”.

 

 

 

 

 

 

 

Dzieci spędziły dzień na zabawach integracyjnych i muzyczno-ruchowych.  Ponadto wykazały się wiedzą, rozwiązując zagadki tekstowe i muzyczne na temat misiów. Wielką radość sprawił dzieciom taniec z  misiem do piosenki „Pokochaj Pluszowego Misia”. Ponadto wykonały portrety swoich misiów. Na zakończenie odbyło się pasowanie na „Prawdziwego Przyjaciela Misia”, podczas którego każde dziecko otrzymało dyplom. Spotkanie uwieńczono rozstrzygnięciem konkursu plastycznego „Mój miś”. Dzień integracji dostarczył wszystkim dużo radości.

 Foto     1        3

 


 

 Jesienne pasowanie na ucznia oddziału przedszkolnego 0c Dnia 24.10.2013r odbyła się uroczystość ważna dla wychowanków i rodziców.
Krasnoludki przedstawiły rodzicom opowieść muzyczno - ruchową pt. Jesienny korowód. Wykonywały piosenki i wiersze ilustrując je ruchem. Po artystycznych występach dzieci, odbyło się pasowanie na ucznia. Smaczne ciasto i owoce przynieśli rodzice, którym za zaangażowanie i pomoc serdecznie dziękujemy.

   

 

 
p. Agnieszka i p. Asia

 


 

Dnia 8 października 2013 roku dzieci z grupy „O”B oraz „Tęczowego Przedszkola” wspólnie świętowały „Dzień Pieczonego Ziemniaka”. Integrację rozpoczęto podaniem „Iskierki przyjaźni” oraz zabawą integracyjną „Cebulka i ziemniaczek”. Następnie na dzieci czekały konkurencje sportowe, t.j.: Szukanie ziemniaków”, „Rzut ziemniakiem do celu” oraz „Bieg z ziemniakiem”, zapowiadane przez Przedszkolaków.Panie miały okazję zmierzyć się z konkurencją, polegającą na obraniu jak najdłuższej skórki ziemniaka. Po tych zmaganiach, dzieci wykazały się twórczym działaniem, robiąc „Ziemniaczane ludziki” techniką mieszaną. Zachętą do jedzenia ziemniaków okazała się bajka na DVD „Jeść i pić, żeby żyć”. Dzieci z wielkim apetytem degustowały przygotowane przez Panie ziemniaki.


Na pamiątkę wspólnego świętowania wszyscy otrzymali medal z „Ziemniaczanym ludzikiem”, natomiast dzieci z grupy „O”B pożegnały Przedszkolaków wierszem i piosenką o tematyce jesiennej. „DzieńPieczonego Ziemniaka” zapisał się w naszej pamięci jako niezwykłe wspomnienie.

     
Dzieci i panie
Paulina i Asia z „Tęczowego Przedszkola”
oraz panie Julita i Grażyna z ZSP w Łochowie


 

 

W czwartek 10 października oddziały przedszkolne A i B, czyli „Rybki” i „Biedronki” pojechały do sali zabaw Kids’ Play. Dzieci spędziły tam czas na wesołej zabawie, korzystając ze wszystkich zaproponowanych atrakcji. Bawiły się doskonale, czego dowodem są dołączone zdjęcia. Wielkim pragnieniem dzieci jest pojechać tam jeszcze raz.
Panie: Julita, Grażyna, Ela i Kasia

  

  

 


 

"Spotkanie przy ognisku"


28.09.2013r w sobotę dzieci z Oddziału Zerowego grupy A wraz z rodzicami i wychowawcą wybrały się na wycieczkę rowerową do leśniczówki. Tam zorganizowane było dla nich ognisko, przy którym piekliśmy kiełbaski, bawiliśmy się przy dźwiękach gitary... pogoda nam dopisała więc wycieczkę zaliczamy do udanych!

wychowawca klasy 0 "A"
Janina Tomicka


 

W NASZEJ ZERÓWCE MAMY MOC ATRAKCJI.

DZIECI Z GRUPY „O”B MIAŁY ODWIEDZINY SZCZEGÓLEGO GOŚCIA. PANI MARTA „POLICJANTKA” UCZYŁA NAS JAK BEZPIECZNIE PORUSZAĆ SIĘ PO ULICACH. WSZYSTKIE DZIECI ODWDZIĘCZYŁY SIĘ RYSUJĄC JEJ PORTRET KTÓRY PREZENTUJĄ NA ZDJĘCIU.

TAK SIĘ BAWIMY W NASZEJ SALI: BUDUJEMY, RYSUJEMY, UKŁADAMY.

LUBIMY CHWALIĆ SIĘ EFEKTAMI NASZEJ PRACY.

 

GRUPA „0”B. JULITA KARWOWSKA I GRAŻYNA JANIK

 „(…)Wielki ruch się zaczął w szatniach, garderobach.
Mówi się o krojach, dodatkach, ozdobach…
Każdy stroju szuka, jak skarbu cennego
By na bal przyodziać coś niebanalnego(…)”.Hucznie, wesoło, no i bardzo tanecznie…


Niebanalne, ciekawe, kolorowe, niekiedy bardzo nowoczesne stroje karnawałowe zaprezentowały dzieci z oddziałów zerowych  Zespołu Szkół w Łochowie podczas Balu Przebierańców, który miał miejsce w lutym.Wyobraźnia i pomysłowość dzieci była olbrzymia. Na parkiecie mogliśmy podziwiać,  takich przebierańców jak Monster High, Zorro, Strażak Sam, Wróżkę Dzwoneczek, Alibabę, Panią Wiosnę, Meksykanina i wiele innych ciekawych kostiumów charakterystycznych w świecie bajek i baśni.
:Przybyli także zaproszeni goście - przedszkolacy z zaprzyjaźnionego „ Tęczowego Przedszkola” oraz „ Zakątka Przedszkolaka”. Zabawa była przednia…Nasz wodzirej w osobie pana Mikołaja spisał się na medal. Dzieci, doceniając jego pomysły muzyczne, wirowały na parkiecie w rytm prowadzonej przez niego zabawy, a przy tym nauczyły się wybranych  układów tanecznych:


skakaliśmy a to w górę, a to w bok,
jeden przysiad i znów skok,
potem w kółku znów rundeczka,
a za chwilę znów w pareczkach.
Co tu dużo pisać, kto nie był, niech żałuje.


Warto dodać, iż nie zabrakło również pysznego poczęstunku. Po takich swawolach tanecznych trzeba się było jednak posilić…
W tym miejscu pragniemy również podziękować rodzicom za zaangażowanie w organizację balu, a także za pomoc w opiece nad tak liczebną grupą dzieci podczas balu.


Zaproszonym gościom dziękujemy serdecznie za przybycie i wspaniałą zabawę.


Nauczycielki zerówek oraz panie wspomagające

 

 


 

 

Bal klas zerowychDnia 11 lutego 2013 roku w godzinach od 9.30 do 12.30, w auli naszej szkoły odbędzie się bal karnawałowy, na który serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z klas 0a, 0b,0c oraz zaprzyjaźnionych przedszkoli.


 


 

 

Koncert Kolęd i Pastorałek
Kiermasz świąteczny pod hasłem
„Święta tuż, tuż”  W piątek 14.12.2012 r. o godzinie 17.00 rozpocznie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów z oddziałów zerowych połączony z kiermaszem świątecznym. Prace na kiermasz będą darem rąk dzieci oraz ich rodziców. Pieniądze zebrane ze sprzedaży świątecznych dekoracji przeznaczone zostaną na pomoc dla Kacperka ciężko chorego ucznia 2 klasy naszej szkoły. Serdecznie zapraszamy, zachęcamy do przybycia całymi rodzinami i dziękujemy za włączenie się w naszą akcję.

 


„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;

nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.
Jan Paweł II


 

Dnia 23 listpoada 2012 roku dzieci z zerówki obchodziły Dzień Pluszowego Misia wspólnie z przedszkolakami z "Tęczowego Przedszkola" w Łochowie. Tego dnia każde dziecko przyniosło swojego misia. Początkiem wspólnego świętowania było przywitanie gości przez przedszkolaków oraz odczytanie listu od misia Krzysia. Następnie dzieci tańczyły przy piosenkach, t.j. "Pokochaj pluszowego misia", "Taniec pajacyka z misiem" oraz "Taniec przyklejaniec" razem z misiami, rozwiązywały zagadki słowne i muzyczne o misiach z bajek, przygotowały prezent dla misiów w postaci misiowych kolorowanek oraz wspólnie oglądały bajkę, pt. "Troskliwe misie".

Niespodzianką dla dzieci był poczęstunek od misia Krzysia. Uwieńczeniem spotkania było wręczenie książek dla gości oraz papierowych misiów z dedykacją.


Janina Tomicka, Emilia Ludwiczak, Paulina Kozłowska

 


 

Piątek 17 listopada w grupie O"B" ogłosiliśmy Dniem Postaci z Bajek. Tego dnia trudno było rozpoznać pod przebraniami, kto przyszedł do zerówki. Były księżniczki, czarodziejki,wróżki, Robin Hood, pszczółka Maja, strażak Sam, lisek, biedronka, rycerz i wiele innych postaci. Podczas tego magicznego dla nas czasu, słuchaliśmy i oglądaliśmy bajki, wspólnietańczyliśmy, śpiewaliśmy i ocenialiśmy nasze przebrania.  Bardzo nam się to podobało, dlatego postanowiliśmy kontynuować tę nową tradycję.Biedronki z grupy OB z panią Julitą i Asią.

 

 


 

ANDRZEJKI

Andrzejki – to dzień jedyny w swoim rodzaju. Tego dnia zgodnie z tradycją, św. Andrzej uchyla rąbka tajemnicy za sprawą znaków – wróżb. Andrzejki są ostatnim wesołym akcentem zabaw przed zbliżającym się Adwentem. Dzieci chętnie uczestniczą w takich zabawach. Czerpią z nich wiele radości i rozwijają swoją wyobraźnię.


Do miłej zabawy andrzejkowej w dniu 29.10.12r. zerówkowicze z grup  „O” A, B i C zapraszają również dzieci z „ Tęczowego Przedszkola”.

 

 

Zabawa odbędzie się w Ośrodku Kultury w Łochowie w godzinach od 10.30 – 12.30.


Janina Tomicka, Agnieszka Szpera, Julita Karwowska

 


Czy to bajka, czy nie bajka,
Myślcie sobie, jak tam chcecie.
A ja przecież wam powiadam:
Krasnoludki są na świecie.

Baśnie i bajki kochają zarówno dzieci jak i dorośli. Są one dla wszystkich źródłem bogatych przeżyć i wrażeń, niezastąpionym sposobem wzbogacenia wyobraźni. Pomagają przetrwać  trudne chwile w życiu, uczą wiary w to, że dobro zawsze zwycięża.

Dnia 16 listopada obchodziliśmy „Dzień Postaci z Bajek”. Przedszkolaki wysłuchały fragmentów najbardziej znanych bajek, rozpoznawały bajkowe postaci i tytuły bajek z których pochodzą. Zaprezentowały swoje stroje koleżankom i kolegom z innych grup. Na zakończenie każde dziecko narysowało swoją ulubioną postać z bajki. A wszystkie prace stworzyły wspaniałą wystawę portretów ulubionych bajkowych bohaterów . Dzień ten sprawił  wszystkim wiele radości i sądzimy, że na dobre zagości w naszej tradycji.


A.    Szpera


 


 

 

16 listopada było w zerówkach "baśniowo". Za postacie z bajek przebrały się dzieci i panie. Po śniadaniu do oddziału zerowego przybyły "Krasnoludki". Dzieci zaprezentowały swoje stroje, zaśpiewały bajkowe piosenki oraz brały udział w zabawach.


Janina Tomicka

 


 

 

Dnia 6.11.2012r odbyło się "Jesienne pasowanie" dzieci z grupy 0 "A" - "Rybki". Po artystycznych występach dzieci, odbyło się pasowanie na ucznia klas zerowych, następnie wspólny taniec z rodzicami i poczęstunek. O smaczne ciasto, owoce i napoje zatroszczyli się rodzice.


Janina Tomicka

 


 

 

Dzieci z klasy 0 "A" - "Rybki" - wykonywały sałatkę jarzynową: obierały, kroiły, mieszały a następnie smacznie zajadały.


Janina Tomicka

 


 

Nasz miły gość,  Pan Józef Broda

5 listopada bieżącego roku odwiedził naszą szkołę Pan Józef Broda, góral urodzony w 1941r. w Ustroniu-Lipowcu. Multiinstrumentalista, budowniczy instrumentów ludowych, pedagog, wielokrotnie nagradzany na festiwalach krajowych i zagranicznych. W swoim bogatym dorobku artystycznym ma między innymi warsztaty muzyczne, obrzędowe na pograniczu teatru, dla dzieci z całego świata. Prowadził też zajęcia ze studentami i nauczycielami, ucząc ich wsłuchiwania się w naturę. Uczniowie klas „0” A, B, i C naszej szkoły mieli okazję obcowania z ludową muzyką, przetykaną gawędami i przemyśleniami tego niezwykłego artysty. Występ wzbogacony został  grą na instrumentach, które w większości wykonane zostały przez pana Józefa, jak np.: okaryny, piszczałki, drumle, trombity podziw wzbudził także grą na liściu.

A.Szpera

 


 

Klasa „0” C  Krasnoludki
Pasowanie nowych uczniów  -  „Święto jabłka”25 października bieżącego roku do braci uczniowskiej naszej szkoły przyjęte zostały nowe dzieci. Paweł Kamiński, Oliwia Kostrzewa, Jakub Kunicki, Bartłomiej Ruczyński, Anna Lis i Franciszek Winiarski. Uroczystość ta odbyła się w dniu, w którym obchodziliśmy w naszej grupie „ Święto Jabłka”. Dziękujemy serdecznie rodzicom za przygotowanie poczęstunku i wspólną zabawę .

 

P. Agnieszka i P. Kasia

 

 Najmłodsi uczniowie z wizytą w Parku Dinozaurów


11 października br. dzieci 5 i 6 - letnie z naszej szkoły odwiedziły Park Dinozaurów w Solcu Kujawskim. Przedsięwzięcie to było dofinansowane ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach zadania z zakresu administracji rządowej pn. „Realizacja szkolnych projektów promujących przyjazną adaptację dzieci w edukacji szkolnej”. Zwiedzały park z przewodnikiem, a także Muzeum Ziemi im. Karola Sabatha. Oglądały autentyczne skamieniałości, 12 metrowy szkielet opistocalikaudii, a także rekonstrukcję mamuta włochatego. Ogromne wrażenie na uczestnikach wycieczki wywarł seans filmowy. Prócz trójwymiarowego obrazu widzowie mogli doznawać także innych wrażeń zmysłowych: dźwiękowych, ruchowych, dotykowych i zapachowych.

Na zakończenie wycieczki dzieci bawiły się na placu zabaw i kupowały pamiątki. Zmęczone, ale szczęśliwe wracały do szkoły, obiecując sobie, że jeszcze kiedyś odwiedzą Solec i Jurapark.

 


 

Wesołe zabawy w Family Parku


Dnia drugiego października br. dzieci z oddziałów przedszkolnych udały się na wycieczkę do Family Parku w Bydgoszczy. Grupa 0a, 0b i 0c pod „czujnym okiem” wychowawczyń i opiekunek bawiły się w centrum rozrywki. Atrakcji było mnóstwo.

 


 

W środę 24 X  nowo przyjęte dzieci z grupy O B zostały pasowane na ucznia zerówki. Ten doniosły akt miał miejsce w dniu "Święta Jabłka". Rodzice mieli okazję zobaczyć swoje pociechy w krótkiej  części artystycznej , po czym miała miejsce  wspólna zabawa dzieci z rodzicami w trakcie  tworzenia plakatów dotyczących święta. Podczas poczęstunku rodzice mieli okazję spędzić kilka miłych chwil, integrując się ze sobą.Julita Karwowska i Joanna Miś-Orzechowska

 


Zebranie z rodzicami najstarszych przedszkolaków z udziałem pielęgniarki szkolnej.Dnia 9.12.2011r w godzinach 17.00-19.00 odbyło się zebranie z rodzicami klasy 0 "A". Na zebranie zaproszona została pielęgniarka szkolna Pani Jolanta Pipczyńska, która omówiła z rodzicami problem "Jak zapobiegać chorobom, na które narażone są dzieci w skupisku szkolnym". Głównym celem zebrania było zapoznanie rodziców ze wstępną diagnozą dziecka. Wnikliwa analiza wyników badań diagnostycznych przeprowadzonych przez wychowawcę klasy pozwoliła zorientować się rodzicom w poziomie umiejętności swych dzieci w sferach: intelektualnej, społeczno- moralnej oraz emocjonalnej i fizycznej. Nastepnym punktem zebrania była prelekcja wychowawcy na temat konieczności wspierania poczucia pewności dzieci poprzez udzielanie pochwał. Rodzice aktywnie uczestniczyli w zebraniu włączając się do dyskusji oraz udzielając pisemnych odpowiedzi na temat: "Za co chwalę moje dziecko?".

 

Pod koniec zebrania omówione zostały sprawy związane z organizacją Wigilii klasowej, która odbędzie się 19.12.2011r o godz.17:00 w sali WOK. Podczas wigilii dzieci wystąpią w przedstawieniu bożonarodzeniowym - SERDECZNIE ZAPRASZAMY. Dziękuję za liczne i aktywne uczestnictwo w zebraniu.

 

Wychowawca grupy 0"a"

Janina Tomicka